26-10-2013 UKS Basket Aleksandrów Łódzki-Poznań City Center AZS

26.10.2013

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Poznań City Center AZS 53:69

Już piąte zwycięstwo odniosły koszykarki Poznań City Center AZS w I lidze. Tym razem podopieczne Ryszarda Barańskiego pokonały zespół UKS Basket Aleksandrów Łódzki 53:69.

Spotkanie od pierwszych minut rozgrywane było pod dyktando poznanianek, które pod koniec drugiej kwarty prowadziły aż 44:18. Tym razem zespół Poznań City Center AZS do zwycięstwa poprowadziła Magdalena Idziorek, która zdobyła najwięcej - 17 punktów. Oddała trzy celne rzuty za trzy punkty, a cały zespół trafił ich 5. Idziorek miała jeszcze 5 asyst i 7 zbiórek i z wynikiem 21 eval została najlepszym graczem zespołu. Ponadto kolejny mecz świetnie zagrała Żaneta Durak i Barbara Skowronek.

Następny mecz z udziałem koszykarek Poznań City Center AZS to derby powiatu z zespołem Lider Swarzędz. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 3 listopada 2013 roku, o godz. 16.30 w Hali POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu. Bilety na ten mecz są w cenach: 5 zł (bilet ulgowy), 10 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet rodzinny).

UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Poznań City Center AZS 53:69(10:19,10:25,13:8,20:17)

Poznań City Center AZS: Magdalena Idziorek 17, Żaneta Durak 15, Barbara Skowronek 12, Magdalena Koperwas 10, Elżbieta Giedrojć 7, Kinga Woźniak 6, Weronika Telenga 2, Ewa Śniecińska, Magdalena Ratajczak, Maria Adamczak