4-10-2015 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra- ENEA AZS Poznań

Poprawiono: wtorek, 13, październik 2015 Drukuj E-mail

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA-ENEA AZS POZNAŃ 48:61

4.10.2015

Zwycięstwem nad drużyną MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra rozpoczęły sezon podopieczne  trenera Barańskiego. Już pierwsze dwie wygrane kwarty (10-15 i 17-25) pokazały, że Poznanianki są w stanie zdominować zespół z Jeleniej Góry. Wypracowana przewaga została utrzymana do końca meczu. Dwie ostatnie kwarty zakończyły się remisami (5-5 i 16-16), a cały mecz wygraną ENEA AZS Poznań 48-61.

Dla AZS najwięcej punktów zdobyły: Daria Marciniak (16), Kinga Banach (11) i Kinga Woźniak (9). Najwięcej zbiórek zanotowała Daria Marciniak (22), uzyskując też najwyższą wartość wskaźnika efektywności EVAL w meczu (25).

Kolejny swój mecz akademiczki rozegrają 16 października w Lesznie – z drużyną X-Demon Tęcza Leszno (godz. 18.30). W pierwszym domowym meczu, w niedzielę 25 października (godz.17.00), podejmą drużynę AZS PWZS II Gorzów Wielkopolski.

Dzień wcześniej – w sobotę 24 października – poznańskie koszykarki zapraszają na oficjalną prezentację zespołu połączoną z atrakcjami dla kibiców. Odbędzie się ona w C.H. Poznań City Center. Rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00.

MKS MOS KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS POZNAŃ 48:61 (10:15, 17:25, 5:5, 16:16)

MKS MOS: Myślak, Szubrowska, Jagodzińska - 2, Krygowska - 9, Misiek - 3, Mach - 4, Paździerska - 16, Boduch, Pawlukiewicz - 14, Kobus, Świtała, Michniewicz

ENEA AZS: Woźniak - 9, Marciniak - 16, Banach - 11, Pawlikowska, Plucińska - 6, Wojdalska - 2, Płóciennik - 4, Artyszko, Wiśniewska - 8, Pietraszek - 5.